Agata Klęczar

Magister fizjoterapii. Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, dyplomowana rehabilitantka dzieci i niemowląt. Ukończyła kurs masażu. Od 3 lat pracuje w domu opieki Florans w Starych Babicach. Z Fundacją Rodzic Nie Pęka związana od lipca 2016 r. Jej pasją jest zwiedzanie świata, jazda na nartach i pływanie. Chce stale rozwijać swój warsztat, dlatego w niedalekiej przyszłości chce zrobić kurs NDT Bobath.

Ewelina Kozłowska

Magister fizjoterapii. Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, dyplomowana masażysta. Ma duże doświadczenie w technikach masażu klasycznego leczniczego, sportowego, limfatycznego i segmentarnego. Z Fundacją Rodzic Nie Pęka związana od października 2016 r. Chce stale rozwijać swój warsztat, dlatego w niedalekiej przyszłości chce zrobić kurs terapii manualnej oraz pilates.

Marcin Jasińki

Magister inż. dietetyki. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku żywienie człowieka i ocena żywności, ze specjalizacją żywienie człowieka i dietetyka. Dyplomowany instruktor kulturystyki i pasjonat sportów sylwetkowych. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej. Obecnie pogłębia swoją wiedzę na studiach podyplomowych z dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Z Fundacją Rodzic Nie Pęka związany od czerwca 2016 r. Pasjonat zdrowego stylu życia. Swoją pasją stara się zarażać innych ludzi podczas prowadzonych prelekcji i wykładów.

Agnieszka Siwińska

Neurologopeda, pedagog specjalny. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika korekcyjna oraz logopedia. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Lubelskim z zakresu neurologopedii oraz liczne kursy z zakresu diagnozy, symulacji, rehabilitacji i terapii aparatu/narządu mowy. Ma szerokie doświadczenie w świadczeniu porad pedagogicznych, pracowała m.in. w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, ośrodku pomocy społecznej, szkole podstawowej, na turnusach rehabilitacyjnych czy też szpitalnych oddziałach neurologicznych. Obecnie pracuje w poradniach specjalistycznych oraz prowadzi zajęcia ze studentami logopedii w Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP oraz Wyższej Szkole Nauk Społecznych. Z Fundacją Rodzic Nie Pęka związana od listopada 2016 r.

Adam Walas

Prawnik, przedsiębiorca. Doktorant na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prestiżowej kancelarii w Warszawie oraz największej spółce budowlanej w Polsce. Członek-założyciel trzech stowarzyszeń, wiceprezes stowarzyszenia Grupy Teatralnej „Banana Perwers”. Prelegent podczas licznych konferencji naukowych oraz uczestnik Akademii Arbitrażu przy Europejskim Centrum Arbitrażu. W 2013 i 2014 roku prowadził w radiu RSC autorską audycję radiową pod nazwą „Radiowy Paragraf”. Absolwent podyplomowych studiów na kierunku Prawo Sądowe na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Już na studiach świadczył pomoc prawną w ramach biura SBPP działającego pod patronatem Fundacji Uniwersyteckich Poradni Prawnych. Specjalizuje się w prawie budowlanym, umowach deweloperskich oraz obsłudze prawnej stowarzyszeń i fundacji. Jest znany ze swojej działalności na rzecz organizacji pozarządowych. Z Fundacją Rodzic Nie Pęka związany od sierpnia 2016 r.